CO NAS WYRÓŻNIA ?

enjoy_logo.jpg

Wolnoobrotowe wyciskanie soków to maksimum korzyści dla Twojego organizmu !

Nasze soki uzyskujemy metodą wolnoobrotowego wyciskania. Polega ona na powolnym miażdżeniu owoców, warzyw, ziół i nasion przy pomocy wałka ślimakowego, który obraca się z niewielką prędkością. W ten sposób chronimy soki przed nagrzewaniem i utlenianiem, czyli stratą cennych składników odżywczych zawartych w każdej kropli. Dzięki powolnemu procesowi wyciskania sok zawiera maksimum witamin i składników mineralnych.

ENJOY THE JUICE

to więcej niż witaminy i minerały z warzyw oraz owoców !

ENJOY THE JUICE

To bogactwo życiodajnych substancji z owoców i warzyw oraz nasion. Ponadto, nasze soki zawierają jeszcze dodatki ziołowe. Bazujemy na naturalnych i świeżych składnikach. Nasze soki wzbogaciliśmy ziołami, m.in. liśćmi papai, aloes, ostropest plamisty, czy trawa pszeniczna. Wszystko po to, aby nasz produkt zawierał maksimum składników odżywczych wzmacniających, odmładzających i oczyszczających organizm z toksyn.

PO CO NAM DETOX ?

1

NERWY

STRES
2

PAPIEROSY

ALKOHOL
3

SZYBKIE

TŁUSTE JEDZENIE
4

SŁODYCZE

BRAK AKTYWNOŚCI
To coraz częściej rutyna u większości z nas.Taki tryb życia, w którym nie ma miejsca na odpoczynek i regenerację mocno wpływa na nasze samopoczucie. Zauważamy u siebie trudności z trawieniem, spadek energii, gorsze samopoczucie, bóle głowy czy zły stan skóry i włosów, obniżenie odporności. Jest to znak aby zdecydować się na detoks organizmu.

Kuracja sokowa oczyści nasz organizm z zalegających toksyn. Poczujesz się o niebo lepiej !

Maksimum składników odżywczych wzmacniających, odmładzających i oczyszczających organizm z toksyn