Slim Fit

Slim Fit

75.00
(cena zawiera 5% VAT)
* Wybierz liczbę osób:

JAK TO DZIAŁA ?

Wybierz liczbę osób i dni

Złóż zamówienie i opłać

Odbierz przesyłkę

Program SLIM FIT to zestaw sześciu idealnie dobranych soków dla osób chcących pozbyć się kilku zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru zgromadzonej w organizmie wody. Dieta SLIM FIT to również świetny wstęp bądź uzupełnienie diety odchudzającej. Charakteryzuje się niską kalorycznością, przy zachowaniu wysokiej zawartości witamin i składników mineralnych pobudzających przemianę materii.

Poznaj soki z diety SLIM FIT

Carrot

Carrot

Marchewka ze szczyptą kurkumy i lnem zregenerują organizm, przy okazji poprawiając wygląd skóry.
Fit beet

Fit beet

Burak jest idealnym środkiem krwiotwórczym, dodatkowo grupa barwników, które zawierają buraki to bardzo mocne przeciwutleniacze, dzięki którym tlen jest lepiej przyswajany przez komórki. 
Hepa Doctor

Hepa Doctor

Siemię lniane jest źródłem tłuszczy omega-3, które wspierają zdrowie układu krążenia, zmniejszają stany zapalne, ryzykują ryzyko miażdżycy. Wartości odżywcze płynące z soku pozytywnie wpływają także na pracę mózgu i pamięć. 
Zielono mi

Zielono mi

Ta kompozycja warzyw i owoców działa rewelacyjnie na zdrowie oraz urodę. W Zielono mi znajdziemy wysoką dawkę witaminy A, która ma doskonały wpływ na naszą skórę i włosy ! Jabłko i ananas skutecznie pobudzą twój organizm aby wyeliminować z niego toksyny. 
Zielona moc

Zielona moc

abłko pomoże usunąć z organizmu „zły” cholesterol. Seler naciowy to solidne wsparcie dla układu krwionośnego, a Flawonoidy zawarte w szpinaku hamują rozwój nowotworu prostaty i żołądka.
Cucumber

Cucumber

Ogórek jest doskonałym składnikiem diet oczyszczających i detoksów, świetnie nawilża organizm od środka. Szpinak i cytryna wesprą trawienie i wyregulują metabolizm. 
JAK TO DZIAŁA ?Program SLIM FIT to zestaw sześciu idealnie dobranych soków dla osób chcących pozbyć się kilku zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru zgromadzonej w organizmie wody. Dieta SLIM FIT to również świetny wstęp bądź uzupełnienie diety odchudzającej. Charakteryzuje się niską kalorycznością, przy zachowaniu wysokiej zawartości witamin i składników mineralnych pobudzających przemianę materii.Poznaj soki z diety SLIM FITCarrot Marchewka ze szczyptą kurkumy i lnem zregenerują organizm, przy okazji poprawiając wygląd skóry. Fit beet Burak jest idealnym środkiem krwiotwórczym, dodatkowo grupa barwników, które zawierają buraki to bardzo mocne przeciwutleniacze, dzięki którym tlen jest lepiej przyswajany przez komórki.  Hepa Doctor Siemię lniane jest źródłem tłuszczy omega-3, które wspierają zdrowie układu krążenia, zmniejszają stany zapalne, ryzykują ryzyko miażdżycy. Wartości odżywcze płynące z soku pozytywnie wpływają także na pracę mózgu i pamięć.  Zielono mi Ta kompozycja warzyw i owoców działa rewelacyjnie na zdrowie oraz urodę. W Zielono mi znajdziemy wysoką dawkę witaminy A, która ma doskonały wpływ na naszą skórę i włosy ! Jabłko i ananas skutecznie pobudzą twój organizm aby wyeliminować z niego toksyny.  Zielona moc abłko pomoże usunąć z organizmu „zły” cholesterol. Seler naciowy to solidne wsparcie dla układu krwionośnego, a Flawonoidy zawarte w szpinaku hamują rozwój nowotworu prostaty i żołądka. Cucumber Ogórek jest doskonałym składnikiem diet oczyszczających i detoksów, świetnie nawilża organizm od środka. Szpinak i cytryna wesprą trawienie i wyregulują metabolizm.